AnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizHaberlerTeknik Servisİletişim
 
 

Uzay Makina Hakkında
Türkiye'nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Uzay Makina, 1976 yılından beri metal kesim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizin ilk kollu ve şerit testere tezgahı üreticisidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en iyi konfigürasyonları üretebilecek alt yapıya sahip olan ve kesim tekniğinde tüm dünyada tecrübe sahibi az sayıda bir kaç firmadan biri olarak Uzay Makina, 2200 mm.'lik kesim kapasitesine kadar üretim gerçekleştirmektedir. Uzay Makina, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı ürünler sunmuş ve halen araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışını, geniş ürün yelpazesi ve hızlı servis ile birleştiren UZAY, bugün 25000 m² ye varan üretim alanı ve 116 kişilik kadrosu ile hizmet verdiği sektördeki lider konumunu sürdürmekte ve kazanmış olduğu tecrübelere yenilerini eklemektedir.

Üretimin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan şirketimiz modern teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmakta ve üretiminde dünyada lider konumda olan firmaların ekipmanlarını kullanmaktadır.Devamı.

Misyonumuz
Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, metal kesim sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak. Varlığımzın temel taşı olan Türk Ekonomisi ve Türk Sanayicisine güç katmak.

Vizyonumuz
Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profosyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

 
 
 
 
Uzay Makina Haberler
 
 
 
 
Hızlı Erişim


 
 
Tanıtım Filmi
Uzay Makina tanıtım Filmini
izlemek istermisiniz ?


Detaylı Bilgi
 
E-Katalog
Ürün kataloğumuzu online
Görüntülemek istermisiniz ?


Detaylı Bilgi
 

Email Listemiz
Mail listemize katılın yeniliklerden haberdar olun.

Detaylı Bilgi

 
Uzay Group
Diğer şirketlerimizin iletişim
ve web adresleri.


Detaylı Bilgi