Uzay Makina Hakkında
Türkiye'nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Uzay   Makina, 1976 yılından beri metal kesim sektöründe faaliyet   göstermektedir. Ülkemizin ilk kollu ve şerit testere tezgahı   üreticisidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en iyi   konfigürasyonları üretebilecek alt yapıya sahip olan ve kesim tekniğinde   tüm dünyada tecrübe sahibi az sayıda bir kaç firmadan biri olarak Uzay   Makina, 2200 mm.'lik kesim kapasitesine kadar üretim   gerçekleştirmektedir. Uzay Makina, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı   ürünler sunmuş ve halen araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Kalite   ve müşteri odaklı hizmet anlayışını, geniş ürün yelpazesi ve hızlı   servis ile birleştiren UZAY, bugün 25000 m² ye varan üretim alanı ve 116   kişilik kadrosu ile hizmet verdiği sektördeki lider konumunu   sürdürmekte ve kazanmış olduğu tecrübelere yenilerini eklemektedir.
               
Üretimin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan şirketimiz modern   teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmakta ve üretiminde   dünyada lider konumda olan firmaların ekipmanlarını kullanmaktadır.Devamı.
               
Misyonumuz
Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, metal kesim sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak. Varlığımzın temel taşı olan Türk Ekonomisi ve Türk Sanayicisine güç katmak.
               
Vizyonumuz
Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profosyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.